Brixton BX 250
Műszaki adatok, árak és vélemények.
Kulcs Specifikáció Brixton BX 250 2019
Motor és Meghajtás
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
|---|
| Véghajtás | Lánc |
|---|
| Sebességváltó | Sebességváltó |
|---|
| Hengerek száma | 1 |
|---|
| Ütemek száma | 4 ütemű |
|---|
| Hűtés | Air |
|---|
| Lökettérfogat | 250 ccm |
|---|
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
|---|
| Anyag | Acél |
|---|
Váz
| Váz | Acél |
|---|
| Váz típusa | Dupla bölcső |
|---|
Fékek elöl
Fékek hátul
Adatok és Méretek
| Hosszúság | 2020 mm |
|---|
| Szélesség | 910 mm |
|---|
| Magasság | 1105 mm |
|---|
Brixton BX 250 Előzmények
Alternatívák a Brixton BX 250
GYIK Brixton BX 250
- Melyik a jobb? Egy Brixton BX 250 vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Brixton BX 250 modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Brixton BX 250 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Brixton BX 250 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Brixton BX 250 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2020 gyártási évét, akkor a Brixton BX 250 árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon rossz volt. Az árak alakulása az első évben -38%.
- Mennyire közkedvelt a Brixton BX 250?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a Brixton BX 250 iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
Brixton BX 250 Képek